BEST - ZASTÁVKOVÝ OBRUBNÍK PŘÍMÝ PŘÍRODNÍ

Unikátní zastávkový obrubník pomůže vyřešit každý bezbariérový přístup. V nabídce tohoto speciálního obrubníku jsou prvky, které je možné mezi sebou kombinovat a vytvářet tak libovolné přechody. Kromě rovného tvaru, který nabízíme ve třech výškách, vyrábíme i přechodové a náběhové obrubníky. Nášlapná plocha u přímého obrubníku je tvarově řešena v protiskluzové úpravě reliéfním povrchem.

BEST – ZASTÁVKOVÝ OBRUBNÍK je maximálně odolný a pevný, je vhodný na všechny druhy zastávkových ostrůvků. Tvar a rozměr je navržen tak, aby navazoval na nejčastěji používaný silniční obrubník BEST – MONO. Veškeré naše výrobky ošetřujeme již při výrobě systémem QSAVE, který zamezí nasákavosti a zabrání zbytečnému ulpívání nečistot.

VÝŠKA
Další parametry: BARVA: PŘÍRODNÍ
POVRCH: STANDARD

Zadejte množství
ks

Cena za ks:
od 2 382,50 Kč/ks vč. DPH (1 969,00 Kč/ks bez DPH)

Technické informace

Betonové zastávkové obrubníky jsou z vibrolisovaného betonu a vyrábíme je dvouvrstvou technologií. Právě optimální poměr vrchní pohledové a spodní jádrové vrstvy betonu zaručuje mimo jiné:

  • vysokou pevnost,
  • mrazuvzdornost,
  • odolnost proti působení vody i chemických rozmrazovacích látek.

Při výrobě zastávkových obrubníků navíc využíváme systém QSAVE, díky kterému se na nich nedrží špína a snadno se čistí. Samozřejmostí je u nás i záruční doba 20 let.