BEST - AKVALINES COLORMIX ETNA

Zatravňovací dlažba BEST – AKVALINES je výjimečná především svým podlouhlým tvarem a distančními mezerníky pouze při jedné straně dlaždice. Tím vzniká plocha, která je opticky rozdělena do pruhů. Zkrátka moderní a funkční řešení se zachováním přírodních prvků.

 

Další parametry: BARVA: COLORMIX ETNA
POVRCH: STANDARD
VÝŠKA: 8 cm

Zadejte množství

Zjistit dostupnost
Zjišťuji…

Cena za m²:
531,20 Kč/m² vč. DPH (439,00 Kč/m² bez DPH)
Výsledná cena:
 Kč vč. DPH ( Kč bez DPH)

Technické informace

Moderní venkovní dlažba BEST – AKVALINES se vyrábí ve výšce 8 cm a proto ji můžete použít na chodníky i příjezdové cesty nebo parkovací stání pro auto. Spáry, které dlažba vytváří, můžete vysypat drobným kamenivem nebo zeminou promíchanou s travním semenem. Nezapomínejte ale na časté zalévání především v suchém a slunném počasí. Pokud se chcete zalévání vyhnout, zvolte raději k vyspárování kamínky. I tato varianta vypadá velmi pěkně.

Dlažba je vyrobena z vysoce pevnostního vibrolisovaného betonu, kde optimální poměr vrchní nášlapné a spodní jádrové vrstvy betonu zajišťuje maximální užitné vlastnosti dlažby. Dlažba je mrazuvzdorná a odolná povětrnostním podmínkám. Neublíží jí ani voda, ani chemické rozmrazovací látky.  

název

skladebné rozměry (mm)
 
počet
 
spotřeba
 
množství (m2)
 
hmotnost (kg)
 
výška
 
délka
 
šířka
 
ks/vrstva
 
ks/m2
 
vrstva
 
paleta
 
vrstva
 
paleta
 
BEST - AKVALINES
 
80
 
300
 
120
 
24
 
22,23
 
1,08
 
10,8
 
160
 
1600
 
plocha včetně zatravněné části
 
80
 
300
 
150
 

MApa Akvailnes
Dlažbu BEST – AKVALINES můžete díky stejnému tvaru kombinovat s dlažbou BEST – BELEZA nebo BEST – BELISIMA. Tato kombinace zaručí plynulý přechod mezi chodníky a terasou a Vy tak získáte dokonale sladěnou zahradu.

Mohlo by vás zajímat