Ocenění

Nejvýznamnější ocenění, která jsme získali

Ceny a vyznamenání sice nejsou v životě nejdůležitější, ale dělají nám radost. A ukazují, že jdeme správnou cestou.

Dobře přitom víme, že jsme je získali i díky vám a vaší přízni. Hlavně díky ní se z malé západočeské firmy stala jednička na českém trhu. Právě vám tak patří největší poděkování za řadu ocenění, která jsme za víc než 30 let existence dostali.

Podívejte se s námi na ty nejnovější a nejvýznamnější.

Českých 100 nejlepších

Českých sto nejlepších

V soutěži, kterou pořádá pan-evropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci Comenius, se pravidelně umisťujeme v první desítce. Ve společnosti firem jako jsou ŠKODA AUTO, Karlovarské minerální vody nebo ČEZ.

V roce 2019 jsme získali 5. místo a zakladatel společnosti BEST Tomáš Březina si odnesl ocenění v kategorii 30 let z ničeho kapitalistou.

Není to jediná cena, kterou Tomáš Březina v soutěži Českých 100 nejlepších získal. Už v roce 2014 dostal cenu GENTLEMAN PRO. Dostaly ji osobnosti, které se nejvíc zasloužily o politický a ekonomický rozvoj České republiky od roku 1989.

CZECH TOP 100

Czech top sto

Také v žebříčku CZECH TOP 100 každoročně bojujeme o ta nejvyšší umístění. V roce 2019 jsme se dokonce stali 5. nejobdivovanější firmou České republiky. Před námi byla jen taková jména jako Kofola nebo ŠKODA AUTO.

V roce 2014, kdy uplynulo 25 let od pádu komunismu, jsme navíc na CZECH TOP 100 získali další významné ocenění. Odborníci nás vyhlásili Firmou čtvrtstoletí.

EY Podnikatel roku

Podnikatel roku

Soutěž EY Podnikatel roku patří dlouhodobě mezi nejprestižnější v České republice a v roce 2007 v ní zvítězil majitel a zakladatel společnosti Tomáš Březina. Českou republiku tak reprezentoval na světovém finále v Monte Carlu.