Výroba, charita, ekologie

Výroba terasové dlažby BEST

Výroba betonové dlažby s ukázkami jednotlivých procesů. Nahlédněte do jedné z našich výrobních hal, jak probíhá výroba terasové dlažby. Všechny používané materiály jsou pečlivě kontrolovány a schvalovány. 

Výroba obrubníků BEST

Zpracovávání materiálů uvnitř jedné z výrobních hal BEST. Výroba probíhá v plně vybavených halách s nejnovějšími technologiemi. Všechny používané materiály jsou pečlivě kontrolovány a schvalovány.

Výrobní závody BEST

Výroba dlažby, obrubníků, palisád i vysokých prvků s ukázkami jednotlivých procesů. Podívejte se, jak probíhá výroba betonových prvků od zpracování materiálů, až po konečný produkt. Používané materiály jsou pečlivě kontrolovány a schvalovány.

Výroba betonových palisád BESTVýroba betonových palisád BEST

Výroba betonových palisád s ukázkami jednotlivých procesů. Podívejte se, jak probíhá výroba od zpracování materiálů, až po konečný produkt. Všechny úkony jsou pod dohledem kvalifikovaných pracovníků.

 

 

 

 

Prinzing - revoluční výroba šachtových den

Trvalý proces zvyšování a sledování kvality výrobků BEST

Nejprogresivnější robotická technologie pro výrobu šachtových den, první v ČR

Nosným programem naší společnosti je výroba revizních kanalizačních šachet. Jedná se o kontrolní nebo odvětrávací body v kanalizační síti. Od roku 2012 jako jediní v ČR vyrábíme základní stavební prvek těchto revizních šachet tzv. šachtové dno pomocí unikátní a ojedinělé technologie Primuss - vysoce výkonného robota.  I tyto stavební prvky jsou vyráběny jako homogenní, vysoce pevnostní kusy z vibrolisované betonové směsi, do kterých je následně vyfrézována kyneta, tj. vnitřní stokový žlab s jakoukoli geometrií a libovolnou možností trubního napojení. Jedná se zároveň o absolutně ekologickou a bezodpadovou výrobu. 

Kompletní kanalizační program je vyráběn v závodě Mohelnice a od roku 2013 nabízíme nejžádanější prvky pro podzemní sítě také v závodě Lučice u Chlumce nad Cidlinou.