Nabídka zaměstnání

Ředitel/ka pro výrobní závody regionu Morava

Náplň Vaší práce:

  •  efektivní řízení výroby ve směnném provozu, zabezpečení plynulé a včasné produkce výrobků v nejvyšší kvalitě, v souladu s výrobním plánem
  • koordinace ostatních aktivit (zásobování vstupními surovinami, údržba, opravy) v rámci výrobního provozu tak, aby kvalita a množství výrobků splňovaly cíle dané vedením firmy
  • kontrola a vyhodnocování všech výrobních kroků a doporučování nápravných a zlepšujících opatření
  • vedení, řízení, motivace a kontrola podřízených, včetně personální administrativy

Potřebujeme od Vás:

  • VŠ/SŠ s maturitou (technický, stavební směr)
  • prokazatelně úspěšnou manažerskou praxi min. 5 let (doložitelnou referencemi)
  • zkušenosti s výrobou (stavební výroba, zpracovatelský průmysl)
  • pokročilou uživatelskou úroveň MS OFFICE
  • znalost norem a systémů kvality
  • nadstandardní pracovní nasazení a odolnost vůči stresu
  • pracovitost, vytrvalost, samostatnost, flexibilita, zodpovědnost
  • aktivní řidič sk. B
  • AJ a NJ výhodou
  • bydliště s dojezdem max. 40 km do výrobního závodu BEST-Mohelnice

Nabízíme Vám:

  • zázemí firmy, lídra na trhu
  • nejmodernější výrobní technologie
  • odborné zapracování a školení
  • profesní růst a osobnostní rozvoj
  • nadstandardní motivační odměňování
  • benefity na podporu práce manažera

Nástup: podle dohody Vaše přihlášky (motivační dopis, strukturovaný životopis s aktuální fotografií, souhlas se zpracováním osobních údajů) do výběrového řízení zasílejte do 21. února 2020. Vybraní uchazeči budou pozváni na výběrové řízení. Pokud Vás naše nabídka oslovila, kontaktujte prosím paní Slávku Motyčkovou, e-mail: motyckova@best.info, nebo volejte č. 373 720 109.