Nabídka zaměstnání

OBSLUHA SUCHÉ STRANY pro závod Rybnice

Náplň práce:

  • obsluha výrobní technologie a zařízení
  • výšková kontrola kvality vyrobených výrobky (vizuální i měřícím přístrojem)

Požadavky:

  • min. výuční list
  • manuální zručnost, pracovitost, technické myšlení, spolehlivost, flexibilitu
  • praxe ve stavebnictví výhodou není podmínkou
  • uživatelská znalost práce na PC
  • dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

  • zázemí stabilní firmy, závodní stravování
  • motivující mzdové ohodnocení, od 18.000 Kč do 23.000 Kč + výkonnostní složkamzdy až do výše 9.000 Kč
  • výplata v termínu
  • využití zaměstnaneckých výhod od O2 Family
  • benefity - vyšší příplatky za noční a víkendové směny, speciální příplatek zaodpolední směny, příplatek za odpracované směny a dopravné
  • náborový příspěvek ve výši 15.000 Kč

Nástup ihned nebo dohodou, vhodné i pro absolventy.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, kontaktujte p. Tomáše Blechu, tel: 777780 104, na email blecha@best-as.cz nebo se dostavte osobně : Rybnice 148, Kaznějov