Nabídka zaměstnání

OBCHODNÍ REFERENTKA pro závod Polerady

Jste čerstvým absolventem střední nebo vysoké školy stavebního nebo obchodního směru? Rádi byste získali první pracovní zkušenosti a nastartovali svou profesní dráhu v úspěšné společnosti? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • Telefonická i přímá komunikace se zákazníky
  • Administrativní práce
  • Poradenství při prodeji výrobků BEST
  • Prodej výrobků BEST

Potřebujeme od Vás:

  • Min. SŠ vzdělání s maturitou, obchodního popř. stavebního směru
  • Výborná znalost práce na PC, znalost MS Office (Excel, Word, Outlook,…)
  • Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, týmový duch
  • Ochota vzdělávat se a časová flexibilita
  • Komunikativní schopnosti, příjemné vystupování
  • Kultivovaný písemný i mluvený projev
  • ŘP skupiny B
  • AJ/NJ výhodou

Nabízíme Vám:

  • Stabilní práci na hlavní pracovní poměr v úspěšné české společnosti
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Práci v mladém kolektivu
  • Možnost profesního rozvoje a dalšího vzdělávání
  • Nástup podle dohody
  • Zázemí velké a zavedené firmy
  • Závodní stravování
  • Výhody zaměstnaneckého programu od O2

Vaše přihlášky (motivační dopis, strukturovaný životopis s aktuální fotografií, souhlas se zpracováním osobních údajů) do výběrového řízení zasílejte do 21. února 2020. Vybraní uchazeči budou pozváni na výběrové řízení. Pokud Vás naše nabídka oslovila, kontaktujte prosím paní Slávku Motyčkovou, e-mail: motyckova@best.info, nebo volejte č. 373 720 109.