Tabule cti

Velmi si vážíme našich ocenění, jsme na ně pyšní. Jsou naším hnacím motorem i částečnou odměnou.

Uvědomujeme si, že nevyjadřují jen naše úspěchy, ale i úspěchy všech našich partnerů, obchodníků, dodavatelů, spolupracovníků. Jsme jim za to vděční. Nejvíce jsme však vděční našim laskavým zákazníkům. Za jejich spokojenost, za jejich návraty. Jsou naší inspirací, jsou naší odměnou a cílem nejvyšším.

  • Před čtvrtstoletím jsme se stali zakladateli našeho průmyslového sektoru v Československu. Před námi zde nic podobného, co dnes reprezentujeme, nebylo. A zejména díky našemu rychlému a dynamickému rozvoji, současně na nejvyšší technické a technologické úrovni, jsme tento sektor udrželi v českých rukách. Kromě hezkého pocitu má tento fakt i klíčovou ekonomickou dimenzi. Z našeho sektoru, jednoho z mála, nejsou odsávány vydělané prostředky do zahraničí, ale daněny a užívány v České republice…

  • V červnu 2014, v roce oslav 25 let od pádu komunismu, byla společnost BEST, a.s., vyhlášena na Pražském hradě společností CZECH TOP 100 „Firmou čtvrtstoletí“. Na další čtvrtstoletí první a jediní z celé ČR…

  • BEST, a.s., se každoročně umisťuje v žebříčku CZECH TOP 100 "100 obdivovaných firem České republiky". V roce 2019 na celkovém 5. místě, první ve svojí kategorii.

  • BEST, a.s., se pravidelně umisťuje v žebříčku Českých 100 NEJ v první desítce nejlepších českých firem. V roce 2019 na 5. místě. U příležitosti vyhlášení této soutěže byl pan Tomáš Březina oceněn v originální kategorii "30 let z ničeho kapitalistou".

  • Vlastník a statutární ředitel BEST, a.s., pan Tomáš Březina, byl vyhlášen v roce 2007 Podnikatelem roku ČR a reprezentoval ČR ve světovém finále v Monte Carlu…

  • Pan Tomáš Březina obdržel, u příležitosti vyhlášení soutěže Českých 100 NEJ na Pražském hradě v listopadu 2014, cenu GENTLEMAN PRO pro osobnost, která se nejvíce zasloužila o politický a ekonomický rozvoj ČR v uplynulém čtvrtstoletí. Spolu s pány prezidentem Zemanem, exprezidentem Klausem, předsedou ÚS Rychetským a dalšími osobnostmi…

„TABULÍ CTI“ nechceme laskavé čtenáře a zákazníky obtěžovat. Jen jsme přesvědčeni, že všechna ocenění naší společnosti BEST, a.s., mimo jiné, objektivně hodnotí. Neboť získat ocenění v nejprestižnějších republikových soutěžích je sám o sobě hovořící fakt. A velmi věříme, že naše „TABULE CTI“ i pomůže našim laskavým zákazníkům v jejich rozhodováních.

 

BEST, 2020

 

Poznámka: Najdete zde pouze nejvyšší a aktuální ocenění. Ta staršího data a nižší váhy již neuvádíme ...  :-)

BEST, a.s., jedna z největších firem na výrobu betonových stavebních prvků ve střední Evropě.
BEST, a.s., se v žebříčku CZECH TOP 100 "100 obdivovaných firem České rebubliky roku 2019" umístil na 5. místě, první ve svojí kategorii.
BEST, a.s., získal prestižní ocenění Firma čtvrtstoletí při příležitosti vyhlášení výsledků 20. ročníku CZECH TOP 100.
BEST, a.s., v žebříčku ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH za rok 2019 obsadil 5. místo. Je to nejvyšší příčka, kterou v soutěži získala skutečně privátní a česká firma.
Tomáš Březina, vlastník společnosti BEST, a.s., je držitelem titulu Podnikatel roku 2007 v ČR. Nejprestižnější individuální podnikatelské ocenění je udělováno v 50ti ekonomicky vyspělých zemích světa.