Aktuality

Terasa se bez zahradního nábytku neobejde

Poradíme Vám s výběrem vhodného nábytku do Vaší pergoly.

Prožijte své léto s perfektně vymyšlenou terasou

Terasy, zahrady, dvorky u rodinných domů – nikde se netráví teplé jarní a hlavně horké letní večery lépe než na čerstvém vzduchu. S rodinou, s přáteli. Vzhled zahrady musí nejen ladit s vaším domem, ale především s aktivitami, kterým se na těchto místech chcete věnovat. Chcete odpočívat? Plánujete letní večírky nebo grilovací párty? Můžeme Vám nabídnout elegantní řešení pro každou variantu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Je pro Vás pohodlí na prvním místě?

Pokud jste fanoušky minimalismu a také máte rádi co nejmenší námahu, jasnou volbou je pro vás ratanový nábytek v kombinaci s dlažbou, která imituje přirozenou žulu. Přírodní žula nepůsobí lacině, naopak vytváří dojem masivního kamene, a tím pádem kvalitního materiálu. Z hlediska údržby je tento typ dlažby darem z nebes, nabízí dlouhou životnost a vyžaduje málo péče. Zároveň ji můžete doplnit jakýmkoliv nábytkem. Favoritem je ale bezpochyby umělý ratan. A to nejen pro svou dostupnost a barevné varianty, ale především proto, že vyžaduje nejméně údržby. Ratanové výplety dnes existují v nejrůznějších variantách. Vybírat můžete z různých barevných provedeních a také z různých typů. Na své si přijde milovník křesel, lehátek, židlí i houpaček. Nábytek vydrží venkovní podmínky po celou sezónu. Barevné polštářky a další doplňky každou noc schováte a celé léto se nemusíte o svůj koutek pohodlí starat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jste kulinářský mág a skvělý hostitel?

Těšíte se celoročně na léto, protože milujete sezónu grilování? Jste gurmán, který servíruje chody na břidlicovém prkénku jako v michelinské restauraci a od grilu se téměř nehne? A proč si rovnou nepořídit taky břidlicové podlahy? Stejně snadno jako zbavujete nečistot prkénko, můžete udržovat perfektně čistou i svou venkovní podlahu, a to téměř bez námahy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Abyste byli schopní pořádat večírky pro své přátele, musíte mít možnost každého pohodlně usadit. A aby vaše zahrada nepůsobila přeplácaně, musíte volit takový nábytek, který je elegantní, má jednoduché linie a nehýří kontrastními barvami. K imitacím břidlice perfektně ladí tmavý nábytek. Záleží jen na vás, jestli dáte přednost černému kovu nebo ebenovému dřevu. Barevnost můžete dohnat závěsy v altánu – není nic jednoduššího, než sehnat altán s černým kováním, který doplníte závěsy podle vašeho vkusu. A navíc, každá slavnostní grilovací party bude v suchu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Máte rádi své soukromí a relax?

Pokud si přejete trávit na terase ničím nerušené chvíle, atmosféru soukromí vám může navodit podlaha imitující přírodní travertin. Tento kámen vápencového typu je dostupný v mnoha tónech od jemně béžové přes zlatavou po našedlé odstíny. Selekce barevného tónu je tedy prakticky neomezená. K vytvoření něžného prostředí vybízí decentně promíchané barvy teplých tónů. Lze skvěle kombinovat s kovovými konstrukcemi zahradního nábytku. Kov můžete vybírat v odstínech měděné, nicméně ani šedé kování nemusí působit rušivě. Co se týče polstrování, neutrální béžové tóny dovolují barevné kombinace dle vaší fantazie. Starorůžová nebo karmínově červená dodají zase terase originalitu a stejně tak slunečník v barvě polstrování.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pro Best připravili experti na zahradní nábytek z Biano.cz.