Aktuality

Hodnocení kvality stavebních materiálů

V hodnocení kategorie "betonových výrobků" dopadl BEST nadprůměrně dobře.

Řemeslníci zvolili BEST jako nejlepší značku betonových výrobků v České republice a udělili betonovým výrobkům BEST vysoký počet bodů v hodnocení kvality na základě osobní zkušenosti.


Výsledky hodnocení naleznete zde: http://kvalitnistavebnimaterialy.cz/vysledky-betonove-vyrobky/


Cílem projektu Kvalitní stavební materiály je podpořit výrobce kvalitních stavebních materiálů a informovat o kvalitních stavebních materiálech laické investory a stavebníky, kteří se neumějí v přemíře nabídky vyznat. To vše na základě nezávislého hodnocení od profesionálů, kteří s výrobky pracují a dovedou posoudit jejich skutečnou kvalitu.
Celý projekt byl v letošním roce pořádaný poprvé. Hodnocení kvality určovali řemeslníci a stavební firmy, kteří s těmito materiály pracují. Hodnocení probíhalo formou internetového hlasování v lednu až dubnu letošního roku. Celý průběh hlasování zajišťovala a závěrečné zpracování výsledků prováděla nezávislá výzkumná agentura Nielsen Admosphere, člen Simar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naše skvělé umístění v kategorii betonových výrobků a hodnocení kvality je tedy velmi dobře podloženo a ukazuje na vysokou kvalitu výrobků BEST.