Aktuality

ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH ZA ROK 2019

Společnost BEST získala krásné 5. místo a pan Tomáš Březina prvenství ve zvláštní kategorii „30 let z ničeho kapitalistou“.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pan-evropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci Comenius uspořádala již čtyřiadvacátý ročník „Českých 100 Nejlepších“. Cílem soutěže je v celonárodním měřítku nalézt, vybrat, zviditelnit a ocenit české firmy, podniky, či společnosti z co nejširšího spektra ekonomických aktivit, které dosahují vynikajících, mimořádných anebo pozitivně pozoruhodných výsledků.

V pátek 29. listopadu 2019 proběhlo ve Španělském sále Pražského hradu slavnostní vyhlášení anketní soutěže „Českých 100 Nejlepších“ za účasti více jak 700 VIP hostů, předsedů Senátu Parlamentu České republiky a Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, poslanců, senátorů, zahraničních velvyslanců, ministrů, předsedy Hospodářské komory ČR, předsedy Svazu českých a moravských výrobních družstev a dalších.

V rámci gala večera byly oceněny i společnosti a instituce 8 oborových kategorií, které mají bezprostřední dopad na životní úroveň obyvatel ČR, tzn.: Cestovní ruch & hotelnictví, Dynamický růst & stabilita, Informační a komunikační technologie, Invence – nasazení – export – zisk, Stavebnictví & doprava, Zaměstnanost & výrobní družstevnictví, Životní prostředí - zemědělství - potravinářství, Zdraví – vzdělání – humanita.

Letošní gala večer připomněl 30. výročí (přesně 30 let a 22 dnů) 17. listopadu jako začátku procesu totální změny naší společnosti a to vyhlášením ojedinělé kategorie „30 let z ničeho kapitalistou“.