O společnosti

 

BEST, a.s., je největším českým výrobcem betonových stavebních prvků pro venkovní a zahradní architekturu. Byl založen ihned po pádu komunistického režimu v roce 1990 na zelené louce, dnes je nejtradičnějším českým výrobcem ve svém sektoru. Zakladatelem, stoprocentním vlastníkem a statutárním ředitelem společnosti BEST, a.s., je Tomáš Březina.

BEST, a.s., vlastní 8 výrobních a prodejních areálů s 35 továrnami ve všech regionech Čech a Moravy. Vlastní také 3 štěrkopískové lomy, má největší surovinovou stabilitu v oboru. Exportuje do Německa, Rakouska, Polska a na Slovensko.

 

BEST, a.s., v žebříčku ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH za rok 2019 obsadil 1. místo. Je to nejvyšší příčka, kterou v soutěži získala skutečně privátní a česká firma.
Tomáš Březina, vlastník společnosti BEST, a.s., je držitelem mimořádného ocenění v ojedinělé kategorii "30 let z ničeho kapitalistou".
Tomáš Březina, vlastník společnosti BEST, a.s., je držitelem titulu Podnikatel roku 2007 v ČR. Nejprestižnější individuální podnikatelské ocenění je udělováno v 50ti ekonomicky vyspělých zemích světa.


BEST, a.s., se v žebříčku CZECH TOP 100 "100 obdivovaných firem České rebubliky roku 2019" umístil na 5. místě, první ve svojí kategorii.
BEST, a.s., získal prestižní ocenění Firma čtvrtstoletí při příležitosti vyhlášení výsledků 20. ročníku CZECH TOP 100.
BEST, a.s., získal mimořádné ocenění "Za české zlaté ručičky, hlavičku a selský rozum" v žebříčku 100 nejvýznamnějších firem ČR.
BEST, a.s., je od roku 2018 držitelem certifikátu Osvědčeno pro stavbu - Česká kvalita.
Splnili jsme veškeré přísné požadavky certifikačního procesu, na základě něhož jsme obdrželi značku Osvědčeno pro stavbu. Touto značkou potvrzujeme, že vyráběné výrobky splňují nadstandardní kvalitativní požadavky, které jsou ověřovány a trvale kontrolovány nezávislou zkušební laboratoří. Plnění požadavků je kontrolováno ročními dozory nezávislým akreditovaným certifikačním orgánem TZÚS Praha, s.p.