Obsluha strojů a zařízení suché strany pro závod Ostrava

BEST, a.s., největší výrobce betonových výrobků hledá do svého týmu vhodné a spolehlivé zaměstnance na pozici:

OBSLUHA strojů a zařízení suché strany - ZÁVOD Ostrava

Náplň práce:
- obsluha výrobní technologie a zařízení
- výšková kontrola kvality vyrobených výrobků (vizuálně i měřícím přístrojem)
Požadavky:
•    min. výuční list
•    manuální zručnost, pracovitost, technické myšlení, spolehlivost, flexibilitu
•    praxe ve stavebnictví výhodou není podmínkou
•    uživatelská znalost práce na PC
•    dobrý zdravotní stav
•    práce ve 3 směnném provozu
Nabízíme:
•    zázemí stabilní firmy, stravenkový paušál
•    motivující mzdové ohodnocení, od 20.000 Kč do 24.000 Kč + výkonnostní složka mzdy až do výše 15.000 Kč
•    výplata v termínu
•    využití zaměstnaneckých výhod od O2 Family
•    benefity - vyšší příplatky za noční a víkendové směny, speciální příplatek za odpolední směny, příplatek za odpracované směny a dopravné,
•    náborový příspěvek ve výši 15.000 Kč
Nástup ihned nebo dohodou, vhodné i pro absolventy.
Pokud Vás naše nabídka oslovila, kontaktujte vedoucího závodu p. Sukeníka, tel: 602 500 139, na email sukenik@best-as.cz nebo se dostavte osobně : Paskovská 227, 720 00 Ostrava..