Doprava

Ušetřete si starosti s dopravou objednaného zboží. Rádi vám s ní pomůžeme! V podnikových prodejnách BEST si nejen vyberete a objednáte naše výrobky, ale na vaše přání také zajistíme jejich dopravu až k vám domů. A pokud budete chtít, postaráme se i o složení zboží.

Ceny uvedené u výrobků jsou platné pro podnikové prodejny BEST a jsou bez nákladů na dopravu. Paletování a naložení dlažby a dalších produktů BEST je zcela zdarma. A máte-li zájem o zajištění dopravy, můžete se spolehnout na příznivé ceny.

Nezapomeňte, že pokud si objednáte zboží alespoň za 5 000 korun, přidáme vám k němu slevovou poukázku v hodnotě 500 korun. Využijete ji třeba jako příspěvek na dopravu zboží.

Dlažbu vám přivezeme klidně i o víkendu

V BESTu vždycky držíme slovo. Můžete se proto 100% spolehnout, že zboží dostanete v termínu, na kterém se domluvíme. A když si budete přát, dodáme vám ho i v podvečer nebo o víkendu.

Samozřejmě vám s výběrem nejlepší dopravy rádi předem poradíme nebo vám například pomůžeme spočítat její cenu. Jednoduše zavolejte na jednu z našich bezplatných linek:

  • +420 800 858 858 pro Čechy,
  • +420 800 848 848 pro Moravu.

Palety a obaly BEST od vás vykoupíme

Zboží dodáváme na paletách BEST a za každou z nich (i rozebranou – u prodeje po vrstvách) zaplatíte 250 korun bez DPH. Pokud nám je ale vrátíte do 6 měsíců, rádi je vykoupíme zpět.

Ve výsledku tak za paletu zaplatíte pouze manipulační poplatek 35 korun + DPH.

Máme pro vás přichystané 3 druhy obalů:

Běžné palety BEST vážící 30 kg.

Cena palety je 250 Kč + DPH, pokud je ale včas a v pořádku vrátíte, uhradíte pouze manipulační poplatek 35 Kč + DPH.

Velké palety BEST, které váží 38 kg.

Cena palety je 250 Kč + DPH, pokud je ale včas a v pořádku vrátíte, uhradíte pouze manipulační poplatek 35 Kč + DPH.

Speciální proklady pro stropní prvky, které váží 3 kg.

Cena prokladů je 60 Kč + DPH, pokud je ale včas a v pořádku vrátíte, uhradíte pouze manipulační poplatek 6 Kč + DPH.

Pamatujte, že vykupujeme jen palety, které můžeme dál používat. Proto nesmí být poškozené.

Aby byl výkup co nejrychlejší, připravte zvlášť jednotlivé typy palet BEST a zkontrolujte, že nejsou seskládané do sebe. Jen tak s nimi naše stroje můžou manipulovat. Jinak hrozí, že je odmítneme vykoupit. Denně totiž odbavíme stovky zákazníků a chceme, aby zbytečně nečekali, až přerovnáme prázdné palety.