Doprava

Ušetřete si starosti s dopravou objednaného zboží. Rádi vám s ní pomůžeme! V podnikových prodejnách BEST si nejen vyberete a objednáte naše výrobky, ale na vaše přání také zajistíme jejich dopravu až k vám domů. A pokud budete chtít, postaráme se i o složení zboží.

Ceny uvedené u výrobků jsou platné pro podnikové prodejny BEST a jsou bez nákladů na dopravu. Paletování a naložení dlažby a dalších produktů BEST je zcela zdarma. A máte-li zájem o zajištění dopravy, můžete se spolehnout na příznivé ceny.

Zde si můžete zjisti, kolik zaplatíte za dopravu. 

Nezapomeňte, že pokud si objednáte zboží při návštěvě vzorkovny BEST alespoň za 5 000 korun, přidáme vám k němu slevovou poukázku v hodnotě 500 korun. Sleva bude odečtena z částky za zboží a vy můžete ušetřené peníze použít třeba jako příspěvek na dopravu.

 

Palety a obaly BEST od vás vykoupíme

 

Zboží dodáváme na paletách BEST a za každou z nich (i rozebranou – u prodeje po vrstvách) zaplatíte 500 korun bez DPH. Pokud nám je ale vrátíte do 6 měsíců, rádi je vykoupíme zpět.

Ve výsledku tak za paletu zaplatíte pouze manipulační poplatek 60 korun + DPH.

Máme pro vás přichystané 3 druhy obalů:

Běžné palety BEST vážící 30 kg.

Cena palety je 500 Kč + DPH, pokud je ale včas a v pořádku vrátíte, uhradíte pouze manipulační poplatek 60 Kč + DPH.

Velké palety BEST, které váží 38 kg.

Cena palety je 500 Kč + DPH, pokud je ale včas a v pořádku vrátíte, uhradíte pouze manipulační poplatek 60 Kč + DPH.

Značené palety EUR 120 x 80 cm.

Cena palety je 500 Kč + DPH, pokud je ale včas a v pořádku vrátíte, uhradíte pouze manipulační poplatek 60 Kč + DPH.

Pro stropní prvky máme připravené navíc speciální proklady, které váží 3 kg. Cena prokladů je 60 Kč + DPH, pokud je ale včas a v pořádku vrátíte, uhradíte pouze manipulační poplatek 6 Kč + DPH.

Pamatujte, že vykupujeme jen palety, které můžeme dál používat. Proto nesmí být poškozené.

Aby byl výkup co nejrychlejší, připravte zvlášť jednotlivé typy palet BEST a zkontrolujte, že nejsou seskládané do sebe. Jen tak s nimi naše stroje můžou manipulovat. Jinak hrozí, že je odmítneme vykoupit. Denně totiž odbavíme stovky zákazníků a chceme, aby zbytečně nečekali, až přerovnáme prázdné palety.