BEST - AKVABELIS COLORMIX BRILANT

Moderní zatravňovací dlažba BEST – AKVABELIS se perfektně hodí do míst, kde chcete propojit přírodu s funkční plochou. Dlažba je dostatečně velká pro pohodlnou chůzi a zároveň krásně vypadá, když spáry mezi kameny osejete travním semenem. Vybírejte z mnoha krásných barev.

Další parametry: BARVA: COLORMIX BRILANT
POVRCH: STANDARD
VÝŠKA: 8 cm

Zadejte množství

Zjistit dostupnost
Zjišťuji…

Cena za m²:
531,20 Kč/m² vč. DPH (439,00 Kč/m² bez DPH)
Výsledná cena:
 Kč vč. DPH ( Kč bez DPH)

Technické informace

Moderní venkovní dlažba BEST – AKVABELIS se vyrábí ve výšce 8 cm a proto ji můžete použít na chodníky i příjezdové cesty nebo parkovací stání pro auto.

Dlažba je vyrobena z vysoce pevnostního vibrolisovaného betonu, kde optimální poměr vrchní nášlapné a spodní jádrové vrstvy betonu zajišťuje maximální užitné vlastnosti dlažby. Dlažba je mrazuvzdorná a odolná povětrnostním podmínkám. Neublíží jí ani voda, ani chemické rozmrazovací látky.

Dlažba je po dvou stranách opatřena distančními nálitky, které vytváří pravidelné 30 mm široké spáry mezi jednotlivými dlaždicemi.  Spáry je možné vysypat drobným kamenivem nebo zeminou smíchanou s travním semenem. Podíl zeleně činí 28 % plochy, vsakovací plocha pak tvoří 22,5%. Nezapomínejte ale na časté zalévání především v suchém a slunném počasí. Pokud se chcete zalévání vyhnout, můžete spáry vysypat drobnějším kamenivem. I tato varianta vypadá velmi pěkně.    

název
 
skladebné rozměry (mm)
 
počet
 
spotřeba množství (m2)
 
hmotnost (kg)
 
výška
 
délka
 
šířka
 
ks/vrstva
 
ks/m2 vrstva
 
paleta
 
vrstva
 
paleta
 
BEST - AKVABELIS
 
80
 
270
 
120
 
24
 
22,23
 
1,08
 
10,8
 
150
 
1500
 
plocha včetně zatravněné části
 
80
 
300
 
150
 

MApa akvabelis
Dlažbu BEST – AKVABELIS můžete díky stejnému tvaru kombinovat s dlažbou BEST – BELEZA nebo BEST – BELISIMA. Tato kombinace zaručí plynulý přechod mezi chodníky a terasou a Vy tak získáte dokonale sladěnou zahradu.

Mohlo by vás zajímat