Nabídka zaměstnání

SMĚNOVÝ MISTR VÝROBNÍHO ZÁVODU pro závod Rybnice na hlavní pracovní poměr

Náplň práce:

  • efektivní řízení výroby ve směnném provozu
  • zabezpečení plynulé a včasné produkce výrobků v nejvyšší kvalitě, v souladu s výrobním plánem
  • koordinace ostatních aktivit (zásobování vstupními surovinami, údržba, opravy) v rámci výrobního provozu tak, aby kvalita a množství výrobků splňovaly cíle dané vedením firmy
  • kontrola a vyhodnocování všech výrobních kroků a doporučování nápravných a zlepšujících opatření
  • vedení, řízení, motivace a kontrola podřízených, včetně personální administrativy

Požadavky:

  • SŠ, popř. vyučení (technický směr)
  • zkušenosti s výrobou (stavební výroba, zpracovatelský průmysl)
  • uživatelskou úroveň MS OFFICE
  • pracovitost, vytrvalost, samostatnost, flexibilita, zodpovědnost
  • aktivní řidič sk. B

Nabízíme:

  • zázemí firmy, lídra na trhu
  • nejmodernější výrobní technologie
  • odborné zapracování a školení
  • motivační odměňování
  • kariérový růst

Pracoviště v závodu BEST Rybnice, nástup dohodou.

Vaše přihlášky (strukturovaný životopis a souhlas se zpracováním osobních údajů) zasílejte na e-mail smidl@best.info, tel. 777 780 997. Vybraní uchazeči budou pozváni na výběrové řízení.