Nabídka zaměstnání

OBCHODNÍ REFERENTKA pro závod Rybnice na hlavní pracovní poměr

Náplň práce:

  • telefonická i přímá komunikace se zákazníky
  • poradenství při prodeji výrobků BEST
  • prodej výrobků BEST
  • vystavování prodejních dokladů

Požadavky:

  • SŠ (i absolventy), vzdělání obchodního, popř. stavebního směru
  • znalost práce na PC
  • flexibilita, komunikativní schopnosti, příjemné vystupování
  • kultivovaný písemný i mluvený projev
  • samostatnost, preciznost, důslednost, týmový duch
  • ochota se vzdělávat a časová flexibilita
  • pracovní doba - dvousměnný provoz
  • ŘP skupiny B
  • znalost práce v AUTOCADu výhodou (není podmínkou)
  • AJ/NJ výhodou

 Nabízíme:

  • stabilní práci v úspěšné české společnosti
  • dobré finanční ohodnocení
  • podporu velké a úspěšné firmy
  • možnost profesního rozvoje a dalšího vzdělávání
  • závodní stravování

Nástup dohodou.

Místo výkonu práce: Rybnice, Plzeň-sever

Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete strukturovaný životopis a foto nejpozději do  5. 6. 2017 na emailovou adresu: stepankova@best.info