Nabídka zaměstnání

OBCHODNÍ REFERENTKA pro podnikovou prodejnu Nehvizdy na dlouhodobou brigádu

Dlouhodobá brigáda - vhodná pro studenty VŠ

Požadavky:

  • SŠ (i absolventy), vzdělání obchodního popř. stavebního směru
  • znalost práce na PC
  • flexibilita, komunikativní schopnosti, příjemné vystupování
  • kultivovaný písemný i mluvený projev
  • samostatnost, preciznost, důslednost, týmový duch
  • ochota se vzdělávat
  • pracovní doba - dvousměnný provoz
  • ŘP skupiny B
  • znalost práce v AutoCADu výhodou (není podmínkou)
  • AJ/NJ výhodou

Náplň práce:

  • prodej výrobků BEST
  • poradenství při prodeji výrobků BEST
  • telefonická a přímá komunikace se zákazníky
  • vystavování prodejních dokladů

Nabízíme:

  • stabilní práci v úspěšné české společnosti
  • dobré finanční ohodnocení
  • závodní stravování

Pracoviště v prodejním závodu BEST Nehvizdy u Prahy, nástup dohodou.

 PP: dohoda o provedení práce

Vaše přihlášky (strukturovaný životopis, souhlas se zpracováním osobních údajů a foto) zasílejte na e-mail: fottova@best.info.