Nabídka zaměstnání

MZDOVÁ ÚČETNÍ pro závod Rybnice

Náplň práce:

  • zpracování mezd pro zaměstnance včetně srážek ze mzdy, exekucí
  • personální agenda
  • přihlášky, odhlášky na OSSZ a ZP
  • komunikace s příslušnými úřady
  • zpracování ročního zúčtování daní, ELDP, statistiky
  • znalost finančního účetnictví výhodou

Požadujeme:

  • praxi v oboru, zkušenost se zpracováním personální agendy a mezd pro min. 50 zaměstnanců
  • min. SŠ vzdělání s maturitou, ekonomického směru
  • znalost mzdové a perosnální problematiky a příslušné legislativy
  • výborná znalost MS Ofice (Excel, Word, Outlook, ...)
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování na dobu neurčitou
  • nástup ihned
  • zázemí zavedené firmy
  • závodní stravování
  • výhody zaměstnaneckého programu od O2
  • dobré finanční ohodnocení

Vaše životopisy s aktuální fotografií a motivačním dopisem zasílejte nejpozději do 31.1. 2018 na e-mailovou adresu: urbankova@best.info