NOVINKY PRO ROK 2016

BEST - kvalita QsaveBEST - záruka 20 letPředstavujeme vám BEST IN, kategorii v níž najdete to nejnovější a nejlepší ze sortimentu BEST pro vaši terasu, zahradu, chodník či plot.

V roce 2016 nabízíme velkorysé formáty nadčasových terasových dlažeb v nových zušlechtěných površích a v decentních přirozených barvách. Vybírat můžete také z barevných tónů nové dlažby BEST - MENTO o 6 kamenech či plotových prvků BEST - LUNETA v novém nízkém provedení.

Aby vaše dlažba získala větší odolnost a zároveň luxusní vzhled, můžete využít i našich služeb a nechat její povrch zušlechtit lakem a infrazářením nebo lakem a UV zářením.

OD LOŇSKÉHO ROKU VÁM NABÍZÍME NOVÉ EXKLUZIVNÍ POVRCHOVÉ ZUŠLECHTĚNÍ DLAŽEB

1. ošetření povrchu lakem a infrazářením:

Při procesu zušlechtění je nejprve optimalizována struktura a složení betonu a výrobek je opatřen vnitřní trvalou impregnací. Poté je na jeho povrch nanesena vrstva krycího hedvábného laku, která je ihned vytvrzena infrazářením. Tím jsou zcela uzavřeny póry v betonu. Povrch dostává hedvábně matný lesk a barvy pak exkluzivní výraz. Krycí vrstva laku zároveň zajišťuje vynikající ochranu povrchu s minimálními nároky na údržbu i při značném znečištění. Na snadnou údržbu takto ošetřených dlažeb poskytujeme záruku 3 roky.


2. ošetření povrchu lakem a UV zářením:

Pro ještě vyšší ochranné vlastnosti je možné vrstvu nanášeného laku zdvojnásobit a její vytvrzení provést pod UV lampou. Takto zušlechtěné povrchy jsou poté extrémně nenáročné na údržbu. Nečistoty nevnikají do betonu, ale zůstávají na povrchu. I značné znečištění lze snadno a beze zbytku odstranit. Čistit lze vodou a kartáčem, je možné rovněž použít čističe s tlakovou vodou do 100 bar. Dvojitá krycí vrstva laku, vytvrzená UV lampou, má dlouhodobou životnost a je vysoce odolná proti otěru. Dodatečně chrání povrch před blednutím barev. Povrchy jsou absolutně nenasákavé. Na snadnou údržbu takto ošetřených dlažeb poskytujeme záruku 10 let.